Casona Los Cedros

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Zwembad

  • Spa en ontspanning

  • Eten op locatie

  • Roken niet toegestaan

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Casona Los Cedros Espita hotel bevindt zich op maar 250 meter van de Iglesia de San Jose en ligt op een welgelegen locatie in het centrum van Espita. Er is een infinity pool en Wi-Fi in de hele accommodatie in het hotel.

    Het comfortabele hotel is gelegen binnen 90 minuten met de auto van Akumal.

    De kamers van het pand zijn voorzien van airconditioning, evenals een minibar. Badkamers beschikken over een apart toilet en een douche. Gasten kunnen gebruikmaken van privébadkamers met een apart toilet en een douche. Bepaalde units hebben uitzichten op de tuin.

    In Casona Los Cedros kunt u 's morgens van een heerlijk ontbijt in het restaurant genieten. Restaurant Casona de los Cedros bevindt zich op het terrein en biedt het Mexicaanse menu. De gasten kunnen vrijwel zeker hun favoriete drankje in de zwembadbar vinden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00

    Kameropties bij Casona Los Cedros Espita

    De kamers van het pand zijn voorzien van airconditioning, evenals een minibar. Badkamers beschikken over een apart toilet en een douche. Gasten kunnen gebruikmaken van privébadkamers met een apart toilet en een douche. Bepaalde units hebben uitzichten op de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casona Los Cedros Espita Kamer foto Casona Los Cedros Espita Buitenkant foto Casona Los Cedros Espita Buitenkant foto Casona Los Cedros Espita Eten foto Casona Los Cedros Espita Buitenkant foto Casona Los Cedros Espita Restaurant foto Casona Los Cedros Espita Macro Details foto Casona Los Cedros Espita Macro Details foto Casona Los Cedros Espita Eten foto
    Double Kamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casona Los Cedros Espita Eten foto Casona Los Cedros Espita Buitenkant foto Casona Los Cedros Espita Restaurant foto Casona Los Cedros Espita In de buurt foto Casona Los Cedros Espita Voorzieningen foto Casona Los Cedros Espita Macro Details foto Casona Los Cedros Espita Voorzieningen foto Casona Los Cedros Espita Faciliteiten foto Casona Los Cedros Espita Voorzieningen foto
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 37 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casona Los Cedros Espita Eten foto Casona Los Cedros Espita Buitenkant foto Casona Los Cedros Espita Restaurant foto Casona Los Cedros Espita Voorzieningen foto Casona Los Cedros Espita Kamer foto Casona Los Cedros Espita Voorzieningen foto Casona Los Cedros Espita Eten foto Casona Los Cedros Espita Eten foto Casona Los Cedros Espita Voorzieningen foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Casona Los Cedros Espita Eten foto Casona Los Cedros Espita Macro Details foto Casona Los Cedros Espita Interieur foto Casona Los Cedros Espita Buitenkant foto Casona Los Cedros Espita Zakenleven foto Casona Los Cedros Espita Mensen foto
    Standaard Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casona Los Cedros Espita

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casona Los Cedros Espita

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Kunnen we ontbijten in Casona Los Cedros hotel?
      Ja, een heerlijk ontbijt is beschikbaar voor alle gasten in het restaurant van Casona Los Cedros hotel.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casona Los Cedros Espita